Współpraca z indyjskim uniwersytetem – LPU (Lovely Professional University) z Pendżabu

W dniach 13–19 listopada 2022 r. dr hab. Aneta Rogalska-Marasińska, prof. UŁ, reprezentowała Uniwersytet Łódzki – Wydział Nauk o Wychowaniu podczas Annual International Conference and Global Summit (AICGS 2022). Niezależnie od wygłoszenia referatu uzgodniła formy współpracy między School of Education LPU a Wydziałem Nauk o Wychowaniu. Jej udział w ogólnouczelnianym panelu eksperckim, wykład dla studentów School of Education, spotkanie seminaryjne ze studentami – przyszłymi nauczycielami oraz rozmowy z przedstawicielami School of Education zapowiadają możliwości bardzo owocnej współpracy naukowo-badawczej oraz dydaktycznej, także dla młodzieży studenckiej.